Zadbaj o swoją skórę już dziś!

283

Wiosna jest czasem, w którym pogoda coraz częściej sprzyja wychodzeniu na świeże powietrze. Jest to okres coraz cieplejszych i dłuższych dni, regeneracja po zimie. Wychodząc w tak piękną pogodę, aż się chce rozebrać ze wszystkich warstw ubrań usilnie zakładanych przez porę zimową. A co jeżeli nie jesteśmy na to przygotowani? 

Twoja skóra potrzebuje pomocy

Widząc w gazetach piękne zdjęcia kobiet czy mężczyzn reklamujących nowe kolekcje ubrań lub strojów plażowych, niejeden z nas zastanawiał się, jak to jest możliwe, że ich skóra jest w tak świetnej kondycji. Jędrna, opalona, pełna blasku… Odpowiedź jest bardzo prosta! Kluczem do uzyskania zdrowego wyglądu skóry, nawet w okresie zimowym, jest systematyczna suplementacja najpotrzebniejszych składników. Wśród nich możemy wyróżnić m.in. witaminy rozpuszczalne w tłuszczach: A, D, E czy K oraz witaminy nierozpuszczalne w tłuszczach: C, B2 czy B3. Wiele z nich możemy znaleźć w produktach spożywczych, owocach, warzywach. Dodatkowo warte uwagi są niektóre minerały, chociażby cynk, krzem, żelazo, miedź czy potas. Jak zatem poradzić sobie z dostarczeniem tych wszystkich składników do organizmu? Z pomocą przychodzą gotowe suplementy diety. 

Trochę o suplementach

Część z was zapewne słysząc o suplementach, reaguje nie do końca pozytywnie. Myśli, że to faszerowanie się tabletkami czy chemią. Nic bardziej mylnego! Zdrowe suplementowanie diety polega na dostarczeniu najpotrzebniejszych składników, których brakuje nam w normalnej diecie. Jest to skoncentrowany zastrzyk dobrych witamin i minerałów. Szybki tryb życia nie sprzyja poświęcaniu wielu godzin na planowanie i przygotowanie posiłków zapewniających dostarczenie wszystkich potrzebnych składników, dlatego dobrym pomysłem jest uzupełniać te właśnie niedobory. Obecnie suplementy diety można spotkać w formie tabletek, saszetek do rozpuszczenia czy syropów. Forma zależy od naszej wygody. 

Jak dobrze wybrać?

No dobrze. Wiemy już, czego nasza skóra potrzebuje oraz to, że nie wszystko jesteśmy w stanie uzupełnić samą dietą. Ale co dalej? Możemy oczywiście suplementować każdy składnik z osobna. Jest to jednak dość niewygodna opcja, która wiąże się z przyjmowaniem wielu tabletek czy preparatów. Kto by chciał do śniadania brać garstkę tabletek? Z pomocą przychodzą jednak suplementy HealthLabs. Jeżeli chodzi o suplementy dla skóry, możemy znaleźć wiele propozycji na różne niedobory. Brakuje naszej skórze blasku? Firma proponuje na to gotowy zestaw zawierający m.in. witaminy C, E oraz A które m.in. wspierają produkcję kolagenu czy hamują procesy starzenia się skóry. Nasza skóra jest spragniona słońca? Tutaj również przychodzi z pomocą HealthLabs, proponując zestaw bogaty w miedź czy witaminę E.

Zadbaj o siebie już dziś!

Jeżeli troszeczkę zaspałeś, nic nie szkodzi. Zdrową suplementację można wprowadzić do diety w każdym czasie. Zadaj sobie pytanie, czego twój organizm potrzebuje, jakich składników może brakować w twojej codziennej diecie. Mogę Cię zapewnić, że efekty uzupełnienia niedoborów witamin czy minerałów zauważysz prędko. A twoja skóra z pewnością Ci podziękuje.

5/5 - (1)